Vichy Dercos saç dökülmesine karşı şampuan yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Realty
  • 458 Görüntülenme
  • 0 Yorum
Realty

Realty

Üye
Mesajlar
26
Puanları
3
Vichy Dercos saç dökülmesine karşı şampuan yorumları, saç dökülmesi problemi olan kişiler tarafından oldukça olumlu yorumlar almıştır. Kullanıcılar, şampuanın saç dökülmesini azaltmasına ve saçların daha güçlü, parlak ve sağlıklı görünmesine yardımcı olduğunu belirtmektedir. Ayrıca, şampuanın saçları yumuşatıcı ve kolay taranmasını sağladığını ve saçların daha az kırılmasına neden olduğunu söylemektedir. Ancak unutmayın ki, her kişide etkisi farklı olabilir. Saç dökülmesi problemi olan kişiler için doktorunuzdan önce kullanmak önerilir.

Vichy dercos saç bakımına karşı şampuan​

Vichy Dercos saç dökülmesine karşı şampuan, saç kokusu sorunu olan kişiler için kullanan bir üründür. İçerisinde bulunan Aminexil adlı aktif madde saç foliküllerinin güçlenmesine ve saç yayılmasının artmasına yardımcı olur. Bu şampuanın haftada en az 2 kez kullanılması önerilir ve saç yayılmasını önlemek için en az 6 hafta kullanılması tavsiye edilir. Ayrıca, saçların daha güçlü, parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar. Ancak ki unutmayın, her kişide etkisi farklı olabilir. Saç dökülmesi sorunu olan kişiler için elden çıkarmadan önce kullanılması önerilir.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
252
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
87
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
97
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
166
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
194
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
339
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
44
Çevrim içi ziyaretçiler
27
Toplam ziyaretçi
71
Robots
6
Üst Alt