Vichy seboreik dermatit şampuan kullananlar yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi lusyus
  • 304 Görüntülenme
  • 1 Yorum
L

lusyus

Üye
Üye
Mesajlar
89
Puanları
6
Vichy Seboreik Dermatit Şampuanı, saç derisindeki yağlanma ve kepeklenme gibi seboreik dermatit belirtilerini azaltmaya yardımcı olan bir şampuandır. Bu şampuanın formülünde bulunan aktif bileşenler, saç derisindeki ölü deri hücrelerini temizlemeye, kaşıntıyı hafifletmeye ve saç derisi pH seviyesini düzenlemeye yardımcı olur. Vichy Dercos Anti-Dandruff kepeğe karşı etkili bakım şampuanı 390 ml içeriğinde selenyum disülfür ve Salisilik Asit etken maddesi saç derisinde kepek ve kaşıntı oluşmasına neden olan mantar bakteirlerini yok ederek tekrar oluşmasını önler.

Vichy seboreik dermatit şampuan kullananlar yorumları.jpeg


Seboreik dermatit, saç derisinde yağlanma, pullanma, kızarıklık, kaşıntı ve kepeklenme gibi belirtilere neden olan bir cilt rahatsızlığıdır. Vichy Seboreik Dermatit Şampuanı, saç derisindeki bu belirtileri hafifletmeye ve rahatsızlığı kontrol altında tutmaya yardımcı olabilir.

Ancak, herhangi bir ilaç veya kozmetik ürün kullanmadan önce doktorunuza danışmanız önerilir. Doktorunuz, seboreik dermatit gibi cilt rahatsızlıklarının nedenini belirleyebilir ve size en uygun tedaviyi önerebilir.

Vichy şampuanı saç dökülmesini önlemek, seboreik dermatit, egzama, kaşıntı, kepek, yağlanma, ve kaşıntı önleyici saç bakım şampuanı kullananlar varsa yorumları yazabilirler.
 
G

göksu

Üye
Mesajlar
4
Puanları
1
egzama konusunda çok etkili bir şampuan.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
281
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
108
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
121
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
191
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
217
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
379
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
61
Robots
3
Üst Alt