Xpecia bıraktıktan sonra saçlar dökülür mü?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi ogzzturk
  • 360 Görüntülenme
  • 2 Yorum
O

ogzzturk

Üye
Mesajlar
6
Puanları
1
Arşkadaşlar bir çoğumuz finasterid, dutasterid yada xpecia kullanıyoruz kimisi iyi sonuç alıyor kimisi almıyor. Peki bu ilaçları ömür boyu kullanamıyoruz kullanıp bıraktıktan sonra yan etki gördük yada bırakmak zorunda kaldık süreyi de iki yıl diyelim. Bu ilaçları bırakınca saçlar eskisinden daha çokmu dökülür yoksa eskiye göre hemen hemen yakın mı olur? Eğer yakın seviyede olursa kullanırım ancak çok fazla kelleşme olursa ne yapacaz. Evet sizlerin değerli görüşlerinizi bekliyorum
minoxil düşünelim onu bıraktıktan sonra saçlar eskisinden daha kötü oluyor malesef. Bu ilaçlarda sizin yorumlarınız nasıl?
 
Apocalypse

Apocalypse

Üye
Mesajlar
22
Puanları
1
Saç faydası olan her ilacı, vitamini bıraktıktan sonra saçlarda bir miktar gerileme olabilir eğer çok agresif dökülme varsa daha çok kötüye gidişat olur
 
H

Hercai

Üye
Mesajlar
10
Puanları
1
Eskisinden kötüde olabilir aynıda olabilir bu tamamen senin dökülme gidişatına bağlı yani misal seneye kadar ne kadar saçın döküleceği varsa bu ilaçları bıraktığın zaman onlar kısa bir süre içerisinde dökülür.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
373
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
149
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
372
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
229
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
360
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
807
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
22
Toplam ziyaretçi
62
Robots
6
Üst Alt