Xpecia Erkek 60 Tablet Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi kaula
  • 569 Görüntülenme
  • 3 Yorum
K

kaula

Üye
Mesajlar
1
Puanları
1
Saç dökülmesi şikayetiyle 4 ay önce dermatoloğa gittim nama xpecia tableti 6 ay kullan sonuçlarına bakalım demiştri şuan 4 ay oldu ancak saçta herhangi bir gürleşme sağladığı yok dökülmeleri de azalttığı pek söylenemez. Bakalım 6 ay kullanacam dermatoloğum sonucum belli olması için 6 ay kulanılması gerektiğini söylemişti. Eğer işe yaramazsa proscar kullanmaya başlayacam minoxil kullanmamı önermedi saçlarım var ama ince telli olduğundan çok dökermiş. İlk önce proscar tedavisi söyledi. Sizin düşünceleriniz nelerdir doğrumu sizce bu tedavi?
 
M

Monarch

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
saç için kullanılan bütün ürünlerin etkisi yaklaşık 6 aydır bu süre içinde etkisi görmeniz görmeniz gerekir, birinci kutuda psikolojik olarak biraz seyreklerin azaldığı görülmüştür.
 
Apocalypse

Apocalypse

Üye
Mesajlar
22
Puanları
1
Bende yaklaşık 1 sene xpecia kullandığım, etkisini gözle görülür bir biçimde gördüm ama dökülmeler artınca finasterid kullanmaya karar verdim. Kısaca çok bişey beklemeyin derim
 
L

lusyus

Üye
Üye
Mesajlar
89
Puanları
6
Genetik dökülme üzerinde etkisi yok zamanınıza ve paranıza yazık
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
370
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
146
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
371
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
226
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
357
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
803
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
63
Robots
9
Üst Alt