Xpecia Tablet Cinsellik

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Ertaç
  • 262 Görüntülenme
  • 1 Yorum
E

Ertaç

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
Xpecia tableti 6 aydır falan kullanıyorum günde bir tane olarak bazende iki tane sabah akşam olmak üzere kullandım. İlk başladığımda askerdeydim ve o dönem cinsel isteksizlik oluyordu xpecia tablete bağlamıştım fakat askerden dönemi 2 ay oluyor ve cinsellik sorunu daha da çoğaldı. Ben sorduğumda cinsel sorun yapmaz söylemişlerdi içindeki saw palmettonun yan etki yapacak kadar yüksek dozda olmadığını düşünüyordum. Ancak durum öyle değilmiş bende yan etkiye sebep oldu. Bazen düşünüyorum acaba xpecia ile alakalı mı? Bunu bırakıp kerozan ya da medobiocomplex-e kullansam yine yan etki oluşur mu? Hepsinde saw palmetto var aklıma markadan dolayı mı oluşuyor diye geliyor. Şimdi bana psikolojik olarak yan etki yaptı düye düşenen olacak diyecekler ama ben hiç bu korkuyla başlamadım. Zaten yan etkisi yok diye aldım. içerken de hiç aklıma bu tür şeyler gelmiyordu. Eskiden daha iyiydi ama sadece son zamanlarda devam eden isteksizliğin sebebi olarak aklıma bir tek xpeciayı getiriyor.
 
R

Riot

Üye
Mesajlar
13
Puanları
3
6 ay uzun bir süre hocam faydasını gördünüz mü bende hiç yan etki yapmadı hiç gerçi bir ay günde iki tablet şeklinde kullandım bu yan etki olayı beni düşündürdü açıkcası
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
464
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
184
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
405
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
259
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
407
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
866
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
46
Çevrim içi ziyaretçiler
26
Toplam ziyaretçi
72
Robots
3
Üst Alt