Xpecia Tablet Erkek Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Invincible
  • 868 Görüntülenme
  • 3 Yorum
I

Invincible

Üye
Moderatör
Mesajlar
58
Puanları
1
Xpecia Tablet Erkek Kullananlar Yorumları


Xpecia tablet erkek çağın en yaygın sorunlarından biri haline gelen saç dökülmesini önlemek ve kellik sorununa karşı saçları korumak için üretilmiş bir vitamin kompleksidir. İçerisinde çeşitli vitaminler, mineraller ve bitkisel ekstratlar saçların dökülmelere karşı daha dayanıklı olması için özel olarak formüle edilmiştir. Xpecia tablet diğer ilaçların yan etkilerini yapmaz yani cinsellik üzerinde etkisi bulunmamaktadır. Xpecia tabletin erkek formu olduğu gibi kadınlar için olan ürünüde vardır. Xpecia tablet pratik kullanımı ve düzenli kullanıldığı takdirde gözler görünür sonuçlar gösterir. Günümüzde kullanılan en popüler saç besleyici tablet haline gelmiştir. Saç dökülmesi pek çok insanı psikololik olarak rahatsız etmektedir. Saç dökülmesi problemi yaşayan kişiler çzöüm olarak xpecia tableti yaygın olarak kullanırlar.

Xpecia Tablet Nedir?​

Günümüzde saç dökülmesi sorunu o kadar yaygınlaşmıştır ki başta erkekler olmak üzere kadınlarda da sıkça görülmeye başlanmıştır. Özellikle Andro genetik alopesi (erkek tipi saç dökülmesi) bir çok erkekeğin önemli sorunlarında biri haline gelmiştir. Xpecia tablet kelliğe kesin çözüm değildir ancak kullanılan saç spreylerine ek destek olması bakımından saçları güçlendirir. İçinde bulunan dht önleyici bitkisel aktif maddeler ile saçların döken etkenlere karşı saçı korur aynı zamanda vitaminler ile güçlendirir.

Xpecia Tablet Ne İşe Yarar?​

Bir çok insan xpecia tablet nedir, ne işe yarar, yan etkisi var mıdır gibi pek çok soruyu araştırmaktadır. Öncelikle bu ürün hem saçı döken genetik faktörüleri durdurmaya çalışır hem de saçları güçlendirir daha sağlıklı uzamalarını destekler. İlaç değildir bitkisel içerikli gıda takviyesi ürünlerden biridir. İçerisinde bulunan saw palmetto bitkisel dht önleyicidir. Ginkgo Biloba kılcar damaları genişletir kan dolaşımını hızlandırır. Bioperin saç kök hücrelerin yenilenmelerine katkıda bulunur.

Xpecia Tablet İçeriğinde Neler Var?​

Saw Palmetto: Bitkisel dht hormonu önleyici etkileri bulunkatdır. Yapılan bilimsel araştırmalar sınırlı olarak kalmıştır. Ancak dht saç köküne zarar vermesini engeller.

Bioperin: besin bileşiklerinin biyoyararlanımını artırma yeteneği nedeniyle saçların daha sağlıklı beslenmesini sağlar.

Ginkgo Biloba: Antioksidan ve antienflamatuar etkisi ile bağışıklığı güçlendirir, saçları ve vücudu hastalıklara karşı koruma sağlar.

Keratin: Saçın temel yapı taşlarından biridir. Saçın dış katmanını oluşturur, daha dayanıklı saç teli uzamasına yardımcı olur.

Biyotin: Halk arasında saç uzatıcı vitamin olarak ta bilinir. Etkisi saçların daha kalın ve hızlı uzamasına destek sağlar. Aynı zamanda saç beyazlamasını geciktirici etkisi vardır.

Diğer bileşenler folik asir, zinc, magnezyum, silica, l-sistin, keratin, isoflavone

Xpecia Tablet Nasıl Kullanılır?​

Xpecia tablet erkek kullanımı çok kolay ve basittir. Sadece dikkat etmeniz gereken şey, kullanım ölçüsüdür.
  • Tablet şeklinde olduğu için sabah ve akşam yemeklerden sonra 1 bardak su ile yutun.
  • Pozitif etkilerini görebilmek için en az 3 ay süre ile daha sonraki aylarda günde 1 tane alınmalıdır.
  • Tableti alırken günün aynı saatinde olmasına özen gösterilmelidir.

Xpecia Tablet Yan Etkileri​

Bu gıda takviyesi ürünün bilinen bir yan etkisi bildirilmemiştir. Oluşabilecek yan etkiler minumum seviyededir.
 
Kınık

Kınık

Üye
Mesajlar
14
Puanları
1
Saç ekimi sonrası saçların daha iyi toparlanmasi saç çıkışları daha iyi olması açısından bir çok kişi kullanıyor. Yan etkisi alanlar da var diye biliyorum
 
R

REST

Üye
Mesajlar
7
Puanları
1
Xpecia tabletin hormanlar üzerinde etkisi var mı? İçinde saw Palmetto hormon azaltıcı etkisi olduğunu okudum.
 
L

Laird

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Xpecia tabletin hormanlar üzerinde etkisi var mı? İçinde saw Palmetto hormon azaltıcı etkisi olduğunu okudum.
Saw palmetto hormonlar üzerindeki etkisi minimal düzeyde yok denecek kadar az saç içinde çok faydası yok
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
514
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
199
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
420
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
271
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
429
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
890
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
4
Üst Alt