Xpecia tablet saçı kalınlaştırıyor mu?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Alvin
  • 405 Görüntülenme
  • 4 Yorum
A

Alvin

Üye
Xpecia tablet var olan saç tellerini kalınlaştırıyor mu? Bir kapsül içinde 25 mg Vitamin B5, 2500 mcg biotin, 600 mcg folik asit, 15 mg çinko, 40 mg L-Sistin, 40 mg metiyonin, 20 mg keratin, 8 mg soya isoflavon bulunuyor. Detaylı bilgi verebilir misiniz?

E

Edward

Üye
Bir ara kullanmıştım yanında hairforte sprey ile beraber kullandım, saçlarda bir değişiklik olmamıştı sanırım

S

Sinanx

Üye
Bir ara kullanmıştım yanında hairforte sprey ile beraber kullandım, saçlarda bir değişiklik olmamıştı sanırım
Saw palmetto çok düşük oranda dht baskılıyo xpeciayla sonuç almak bence zor finasterid bile zor etki ediyorsa bu hiç etki yapmaz

E

Edward

Üye
Saw palmetto çok düşük oranda dht baskılıyo xpeciayla sonuç almak bence zor finasterid bile zor etki ediyorsa bu hiç etki yapmaz
Fin kullanmadığım zamanlarda kullanmıştım zaten şimdi 2 yıldır finasterid kullanıyorum

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
547
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
215
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
433
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
289
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
449
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
919
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
75
Üst Alt