Yasemin Gülgör Saç Ekimi Şikayet

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saç Ekimi
  • 371 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Saç Ekimi

Saç Ekimi

Üye
Üye
Mesajlar
57
Puanları
6
Yasemin Gülgör Saç Ekimi şikâyet var mı? diye araştırma yapıyorsanız doğru adrese geldiniz. Biz çeşitli siteleri, forumları ve sözlükleri tarayarak Yasemin Gülgör ile ilgili yüzlerce sayfaya baktık. Hakkında olumsuz görüşler beyan edenler var mı, neler söylemişler; bunları ayrıntılı bir biçimde inceledik. Malum olduğu üzere saç ekimi kritik bir operasyondur. Zira başarısız sonuç alınırsa bu, hem paranızın boşa gideceği hem sağlığınızın ve estetik görünümünüzün bozulacağı anlamına gelir. Maddi veya manevi kayıp yaşamak istemiyorsanız hangi doktoru tercih edeceğinize doğru karar vermeniz gerekir. Bu aşamada, klinikleri ve hekimleri iyi araştırmanız önemlidir. Web sitelerini, referanslarını, operasyon öncesi ve sonrası fotoğrafları, hasta yorumlarını dikkatli bir şekilde gözden geçirmelisiniz.
Biz de sizin için Yasemin Gülgör ile alâkalı böyle bir araştırma yaparak, şikâyet olup olmadığını kontrol ettik.

Yasemin Gülgör Kimdir?​

İzmir 1983 doğumlu olan Yasemin Gülgör, Gazi Üniversitesi'nin Maliye bölümünü bitirdi. Hem ülkemizde, hem yurt dışında saç ve kozmetik ile ilgili yöneticilik kurslarına, pek çok seminere ve eğitime katıldı. Saç sorunları ve kozmetik problemleri üzerine çeşitli çalışmalar yaptı. Özel bir merkezde saç ekim Koordinatörlüğü olarak görev aldı.
Saç ekimi uzmanlığının yanı sıra modelist ve blog yazarlığı olan Yasemin Gülgör şu an aktif olarak İzmir'deki bir klinikte hizmet veriyor.
Saç ekimi alanındaki faaliyetlerine Hair Transplant Aesthetic Clinik’te devam eden Gülgör, sağlık turizminde de aktif rol oynuyor.
DHI saç ekimi, FUE saç ekimi gibi tedavilerde uzmanlaşan Gülgör, modern teknolojileri hastalarının memnuniyeti için en iyi şekilde kullanıyor.

Yasemin Gülgör Saç Ekimi Şikâyet Var mı?

Yasemin Gülgör ile ilgili Instagram, Facebook ve kliniğin Google yorumlarına baktığımızda herhangi bir şikâyet ile karşılaşmadık. Ancak bu, herkesin kesinlikle %100 memnun kalacağı anlamına gelmiyor. Çünkü iyileşme süreci ve saç ekimi operasyonunun sonuçları kişiden kişiye farklılık gösteriyor. Dolayısıyla size özel tedavi yöntemlerini, muhtemel riskleri ve ameliyatın ardından yaşayacağınız süreci doktorunuzla konuşmalısınız.

Yasemin Gülgör İletişim​

WhatsApp: 0536 409 6905
 
R

Riot

Üye
Mesajlar
13
Puanları
3
Son zamanlarda İzmir'de ne kadar çok saç ekim merkezi var, bir çok saç ekim sonucu görüyoruz
 
G

geek

Üye
Mesajlar
17
Puanları
1
Yasemin gülgör saç ekimi alanında sürekli gazete reklamlarında görünüyor,yada İnternet ortamında bu şekilde sunum yapılıyor. En önemlisi kısa zaman içinde Yasemin hanımın ekibinin saç ekimi sonuçlarıni görmek
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

DijitalDoctor
Cevaplar
1
Gösterim
431
T
B
Cevaplar
3
Gösterim
1K
Mehmet54
M
Ö
Cevaplar
1
Gösterim
915
Captcha
C
Saçekimibilgisi
Cevaplar
1
Gösterim
603
Revios
R
Saçekimibilgisi
Cevaplar
1
Gösterim
311
Yeşil
Y
K
Cevaplar
2
Gösterim
822
morelmen
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
4
Çevrim içi ziyaretçiler
6
Toplam ziyaretçi
10
Robots
4
Üst Alt