Yasmin ve Aldactone kullananlar var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Ayışığı
  • 333 Görüntülenme
  • 3 Yorum
Ayışığı

Ayışığı

Üye
Merhaba kızlar 4 aydır polikistik over için aldactone ve yasmin doğum kontrol ilacını kullanıyorum bir süre virüsten dolayı hastaneye gidemedim düzenli kontrollerim için, az önce nette araştırma yaparken aldactone'nin böbreklere zarar verdiğini okudum. İlacı bırakmak istiyorum ancak birden bırakınca daha kötü olabiliyormuş mevcut durum. Daha önce polikistik over sendromu için bu ilaçları kullananlar var mı yardımcı olabilecek arkadaşlar bilgi verebilir mi hastaneden randevu alacağım ama şu an alamıyorum doktor da yok..

Yasmin ve aldactone kullananlar.jpeg

Y

ysmn

Üye
Bende polikistik over hastalığından dolayı 6 ay doktorun kullan demişti sonra bırakıp tekrar gelmemi söyledi. Doğum kontrol hapını da bir yıl kullanıp ara verip kullanacaksın demişti bıraktıktan sonra ben de 2 yıldır doktora gidemedim ben de devam etmeyi istiyorum nasıl devam edeceğim bilemiyorum ama senin dediğin gibi 6 ay kullan sonra bırak ama.

A

Azra

Üye
Aldactone 6 ay kullanılıyor eczaneciye sor onlar bilirler

Shady

Shady

Üye
Üye
Doğum kontrol hapı trombosit yaptı bende dikkatli kullanmak gerek

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

esrose
Cevaplar
0
Gösterim
315
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
229
Simge
S
esrose
Cevaplar
0
Gösterim
218
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
441
Simge
S
Shady
Cevaplar
0
Gösterim
206
Shady
Shady
E
Cevaplar
1
Gösterim
316
Volkan
V

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
69
Üst Alt