Zinco gaz damlası yeni doğan bebekte kullanılır mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Esra
  • 466 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Esra

Esra

Üye
Üye
Mesajlar
69
Puanları
6
Zinco gaz damla yeni doğan bebekte kullanılır mı, zinco damla kaç aylık bebeklere verilir, bu konuda net bir cevap vermek için, Zinco gaz damlasının neden kullanılacağına bağlı olarak farklı durumlar söz konusu olabilir. Doktorunuzun önerileri doğrultusunda zinco gaz damlasını yeni doğan bebeklerde kullanılabilir.

Zinco gaz damlası yeni doğan bebekte kullanılır mı.jpg


3-10 yaş grubu çocukların kullanımına uygundur.

Zinco gaz damlası, genellikle bebeklerde gaz sancısı ve kolik tedavisi için kullanılan bir ilaçtır. Ancak, herhangi bir ilaç kullanmadan önce, özellikle yeni doğan bebeklerde, doktorunuza danışmanız önemlidir. Çünkü her bebeğin sağlık durumu farklı olabilir ve bazı bebekler, özellikle de erken doğan bebekler, Zinco gaz damlası veya diğer ilaçlara karşı daha hassas olabilirler.

Ayrıca, Zinco gaz damlasının yan etkileri de olabilir ve bazı bebeklerde uykuya dalma veya uyanıklıkta azalma gibi etkilere neden olabilir. Bu nedenle, doktorunuzun önerdiği dozaj ve kullanım talimatlarına uymak önemlidir.

Sonuç olarak, Zinco gaz damlası gibi ilaçların kullanımı hakkında karar vermeden önce, doktorunuza danışmanız ve onun önerilerine uymak en uygun yol olacaktır.
 
N

Nur

Üye
Mesajlar
20
Puanları
1
Esr hanım benim 5 aylık oğlum için kullanmak istiyorum kadınlar kulübü forumunda yeni doğal için kullananlar var bende kullansam olur mu sizce?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

esrose
Cevaplar
0
Gösterim
313
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
227
Simge
S
esrose
Cevaplar
0
Gösterim
216
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
434
Simge
S
Shady
Cevaplar
0
Gösterim
206
Shady
Shady
E
Cevaplar
1
Gösterim
315
Volkan
V

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
4
Üst Alt