Zinco kapsül ne için kullanılır

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi bylegend
  • 118 Görüntülenme
  • 1 Yorum
B

bylegend

Üye
Mesajlar
18
Puanları
1
Çinko kapsül ne işe yarar bu mineral bağışıklık sistemini desteklemek, saç, tırnak, cilt sağlığına korumak, saç dökülmesini önlemek, kolay tırnak kırılmalarını önlemek, kemik mineral yoğunluğunu artırmak, antioksidan etkinlik göstermek, göz hastalıklarının tedavisine destek olmak gibi vücuda birçok fonksiyonu bulunur.

Çinko kapsül çinko eksikliğinin önlenmesinde ve tedavisinde, çinko emilim bozukluğunda ve vücutta aşırı derecede bakır birikmesi hastalığında kullanılır.

Arkadaşlar çinko kapsülü saç dökülmesini önlemek amacıyla ek olarak kullansak faydası olur mu sizce çinkoyu biliyorsunuz dht hormonunu engelleyen en güçlü mineral olarak geçiyor prostar yanında çinko ve biotin kapsül de alsak faydası olur mu?
 
F

Filozof

Üye
Mesajlar
12
Puanları
1
Çinko kapsülü tek olarak değilde xpecia, medobiocomplex-e yada diğer multivitaminlerin içinde kullanmak daha mantıklı olur.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
464
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
184
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
405
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
259
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
407
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
866
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
42
Çevrim içi ziyaretçiler
25
Toplam ziyaretçi
67
Robots
6
Üst Alt