Zinco Şurup Kullananlar Var mı?

P

Pua

Üye
Mesajlar
13
Puanları
1
Zinco şurup 15 mg ne için nasıl kullanılır, ne işe yarar, zinco şurup, çinko eksikliği tedavisi için kullanılan bir ilaçtır. Çinko, vücudun birçok fonksiyonunda önemli bir rol oynar ve eksikliği birçok sağlık sorununa neden olabilir.

Zinco Şurup Kullananlar.jpeg


Çinko eksikliği, bağışıklık sisteminde zayıflama, yara iyileşmesinde gecikme, cilt problemleri, saç dökülmesi, tat ve koku alma bozuklukları, ishal, cinsel işlev bozukluğu ve büyüme problemleri gibi bir dizi semptoma neden olabilir.

Zinco şurup, bu semptomları gidermek için kullanılır. Genellikle çocuklarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve dozajı çocuğun yaşına ve vücut ağırlığına göre ayarlanır.

Ancak, ilacın kullanımı öncesi mutlaka doktorunuzun önerilerine uymanız önemlidir. Doktorunuzun önerdiği dozajı ve kullanım süresini aşmayın veya azaltmayın. Ayrıca, eğer herhangi bir yan etki veya rahatsızlık hissederseniz hemen doktorunuza başvurun.

Saç dökülmesini önlemek zinko 15 mg şurup kullananlar varsa saçlarında gördüğü olumlu ya da olumsuz faydalarını yorumlarını bu başlıktan yazabilirler ürünü kullanacak arkadaşlara bilgilendirme yapmış olursunuz.
 
Y

yunusemre

Üye
Mesajlar
24
Puanları
1
Kan testi yaptırmadan kullanma bence nerden biliyorsun çinko eksikliği olduğunu
 
L

Legend

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Saç dökülmesini önlemek için faydası var mı arkadaşlar çinko kullanıp etkisini görebilen varsa yazsın lütfen
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
464
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
184
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
405
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
259
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
407
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
866
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
10
Çevrim içi ziyaretçiler
5
Toplam ziyaretçi
15
Robots
3
Üst Alt