Zinxx 50 mg kapsül çinko kullananlar var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Umut21
  • 821 Görüntülenme
  • 2 Yorum
U

Umut21

Üye
Arkadaşlar erkek tipi saç dökülmesini önlemek için proscar, biotin 5 mg, çinko 50 mg ve estradiol losyon kullanıyorum şu an için saçlarımda acayip bir fark yarattı dökülmem neredeyse sıfırlandı günlük 30-40 da rahat dökülen saçlarım hemen hemen hiç dökülmemeye başladı. Özellikle saçımı yıkarken kurularken ellerimde hep saç teli görüyordum şu an hiç saç gelmiyor artık bu iyiye işaret diyebilirim. Saçlarını dolaşan kaşıntılar, ağrılar, iğne batma hissi neredeyse kayboldu özellikle çinkoyu ekledikten sonra oluştu bu durum. Yani çinkonun dht önleme özelliği var hepiniz biliyorsunuzdur zaten zix loss sonra da çinko katılıyor. Bakalım belli bir süre daha zinxx 50 mg tableti kullanmaya devam edeceğim inşallah sonuçları faydaları olur ön bölgelerinde dökülen saçlar tekrar geri gelecek mi merakla bekliyorum. Aranızda bu ilacı kullananlar varsa gördüğü faydaları deneyimlerini paylaşabilir mi?

Zinxx 50 mg kapsül çinko kullananlar.jpeg

R

Racing

Üye
İyi de çinko eksikliğiniz var mı da kullanıyorsunuz yani çinkonun fazlasına vücuda zararlı olabilir bilginiz olsun

• Konu Sahibi Konu Sahibi
U

Umut21

Üye

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
548
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
216
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
433
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
290
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
450
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
920
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
24
Üst Alt