Alopecia Dermo Foam %5 Procapil Kullananlar

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Chemist
  • 351 Görüntülenme
  • 3 Yorum
C

Chemist

Onursal Üye
Moderatör
Mesajlar
111
Puanları
16
Alopecia Dermo Foam %5 Procapil Kullananlar


Alopecia Dermo Foam sprey köpük formda üretilmiş içinde %5 oranında procapil bulunan bir saç dökülmesi önleyici üründür. Procapil bileşenlerinden biri olan Biotinyl-GHK (biyotin) ve DHT'yi engellediği bilinen bitki bazlı bileşenlerle formüle edilmiştir , erken saç dökülmesine karşı savaşmaya yardımcı olmak için saç folikülünün yaşlanmasını önler ve daha kalın, daha güçlü ve sağlıklı saçlar için saç büyüme evresini uzatır.

Procapil etkili olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır. DHT'nin saç kökleri üzerindeki etkilerini azalttığı bilinmektedir. Peki procapil bunu nasıl başarıyor? Saç derisine sağlıklı bir kan akışını artırarak, foliküllerin saç dökülmesini durdurmak için yeterli oksijen ve besin alması sağlanır.

Procapil Bileşenleri​

  • Oleanolik asit - zeytin ağaçlarından elde edilen kimyasal bir bileşik.
  • Apigenin - narenciye bitkilerinde bulunan bir flavonoid.
  • Biotinyl-GHK - bir saç vitamini biotin formu.

Procapil Saç Dökülmesini Azaltır

Yetersiz beslenmiş saçların küçülmesine ve dökülmesine neden olduğu bir sır değil. Ancak çalışmalar , Procapil'in saç dökülmesine karşı savaşma ve folikül yaşlanma sürecini yavaşlatma yeteneğine sahip olduğunu kanıtlamıştır. Kırılgan saçları etkili bir şekilde yok eder, anormal saç dökülmesini önler ve hücre metabolizmasını artırarak saç köklerini güçlendirir.

Alopecia derma foam erkekler ve kadınlar tarafından saç sorunları için kullanılabilir.

Procapil Saçları Güçlendirir

Procapil'in içeriğindeki Apigenin bir vazodilatördür ve saç büyümesini artırır.

Procapil, saçınızın kökünden uca kadar sağlıklı olmasını sağlar. Procapil şampuanları bile piyasada kolaylıkla bulunabilmektedir. Procapil serum, saç tellerini korumak için de uygulanabilir.

Alopecia Dermo Foam 75 ml fiyatı 90 TL.

Arkadaşlar forumda procapil spreyi kullananlar var mı? Kullanıcı yorumlarını deneyimlerini paylaşıp bilgi verirseniz sevinirim.
 
Y

yalçın

Üye
Mesajlar
14
Puanları
1
Procapil spreyleri en az 3-5 ay kullanmak gerek ben 1 aydır kullanıyorum. tabi ki mucize bir şey göstermedi ama minoxsidile kıyasla saçta yağlanma yapmıyor. Alopecia Dermo köpük %5 procapil oranı iyi. Hairforte spreyi de ürünü de kullandım onda procapil %3 oranında. %3 yeterli olmadı herhalde bende, bu nedenle bu Alopeciaya geçtim. Şuan kullanalı yeni oluyor bir kaç ay daha kullanmak gerekiyor
 
E

Eray

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
foam olanıda kullandım zararını görmedim saç derisini yakmadı dökmedi ama faydasını da görmedim.
 
B

bafralı

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
İki arkadaş birlikte aldık aynı anda başladık 6 ay boyunca sabah - akşam 5 ay kadar kullandık 6 kutu kadar tükettik, ilk başlarda dökülme durdu gibi oldu ama sonra dökülmeler devam etti, ne dökülmeyi durdurdu, ne de saç çıkarma gibi etkiler oldu, paranızı çöpe atmayın derim
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
636
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
438
murphy
M
K
Cevaplar
3
Gösterim
3K
AhmetCan
A
L
Cevaplar
1
Gösterim
419
Ersan
E
T
Cevaplar
0
Gösterim
333
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
686
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
31
Çevrim içi ziyaretçiler
15
Toplam ziyaretçi
46
Robots
3
Üst Alt