Bioxcin Quantum Serum Kullananlar Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Chemist
  • 343 Görüntülenme
  • 1 Yorum
C

Chemist

Onursal Üye
Moderatör
Bioxcin Quantum Serum Kullananlar Yorumları

Bioxcin Quantum mavi saç serum saç dökülmesini önleme, yeni saç oluşumlarını hızlandırmak ve saç ekimi sonrası ekilen köklerin daha hızlı tutunmasını destek amacıyla üretilmiş saç kökü canlandırıcı bir serumdur. Mavi serum içindeki meddelerin konsantrasyonları kök hücreleri korumaya yönelik, antioksidan etkiler sağlayan amino asit ve peptitlerden oluşur. Serum içeriğindeki Bio-Activ Peptides ile hedeflendirilmiş onarım sağlar ve ilk kullanımdan itibaren saçların daha kalın ve daha gür görünmesini sağlamaya yardımcı olur. BiocomplexB11 ile saç köklerini besleyerek saç dökülmesinin önlenmesine yardımcı olur.

Bioxcin Quantum Serum İçeriği​

Bio-Activ Peptides

Ampğllerin içindeki karışımda 18 aminoasitten oluşan ve saça tutunan peptitler bulunur. Bu peptitler süratle derideki gözeneklerden emilere kök hücrelere ulaşır. İçeeiğinde zenginleştirilmiş formül sayesinde yeni saç oluşumları hızlanır. Bu peptitler İnsan saçındaki mevcut peptitlere eşdeğer bir aktif olup korteks ve kütiküla tabakalarının özgün peptitlerini içerir.

BIOCOMPLEX B11 Formülü

• İçeriğinde flavonoidler, vitaminler ve mineraller bulunmaktadır.
• Serum içinde A, B1, B2, B5, B9 vitaminleri bulunur. Saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olur.
• Mineraller, Bakır, Çinko, Demir, Kalsiyum, saçların beslenmesini sağlar.
• Flavonoidler, Kemferol, Apigenin, Mirisetin, saç tellerini hasarlardan korur.
• Doymamış yağ asitleri olan Omega-6, Omega-9 saç dökülmesine karşı etkilidir.

Saçlar yıkandıktan sonra nemli saça uygulanır.

Serum, öncelikle dökülmenin yogun oldugu bölgeye, sonrasında tüm saç ve saç derisine yaklasık bir dakika dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanır, durulanmaz.

Bioxcin Quantum Serum Nasıl Kullanılır​

Saçlar yıkanır kurutulur. Temiz saç derisine uygulanır.

Kuruduktan sonra gerekli hacim için bir fırça yardımıyla sekillendirme saglanır.

15 adet ampul 1 aylık kullanım içindir. 2 günde 1 ampul kullanılır.

Her ampul bir defaya mahsus kullanılır ve hemen kuruması için aksamları kullanılması tavsiye edilir.

Arkadaşlar aranızda bioxcin Quantum serumu kullananlar yorumlarını deneyimlerini konudan paylaşım yaparak ürünü kullanacak arkadaşlara yardımcı olabilirler.

M

Mems

Üye
Serumun hiçbir artısı yok ne bunun ne de diğerlerinin hepsini düzenli kullandım tek çare saç ekimi paranızı çöpe atmayın derim. Saç çıkaracak diye beklemeyin.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
676
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
455
murphy
M
K
Cevaplar
3
Gösterim
3K
AhmetCan
A
L
Cevaplar
1
Gösterim
437
Ersan
E
T
Cevaplar
0
Gösterim
356
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
725
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
57
Üst Alt