Capoxil Saç Serumu Kullananlar Var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Pier
  • 352 Görüntülenme
  • 2 Yorum
P

Pier

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
Capoxil Saç Serumu Kullananlar.jpg


Capoxil saç serumu içeriğindeki doğal bitkisel karışımlar saç köklerinin sağlıklı saç üretebilmeleri için düzenli kullanımda yeni saç oluşumuna yardımcı olur. İçeriğinde bulunan yağlar saç köklerini besler, saçların canlanmasına büyük destek olur, daha güçlü ve doğal parlak görünmesinş sağlar. Capoxil saç serumu saçlarınızın uzamasına engel olan zararlı toksit maddelerin etkisiz hale getirerek dökülmeyi engeller ve hızlımsaç uzamasına yardımcı olur.

Capoxil saç serumunu düzenli olarak 5 yada 7 ay gibi sürekli kullanımından sonra gözle görülür şekilde etkisini gösterir.

Bu saç serumu içinde yüksek antioksidan etkileri bulunan argan yağı, hint yağı, biotin ve keratin gibi saç için oldukça faydası olan doğal maddeler bulunur. İçerisindeki doğal bileşenler yüksek kaliteli içerik olarak katılmıştır. Saçın uzamasına engel olan erkenleri ortadan kaldırmak için yağlar arasından en iyi olanları katılmış mükemmel bir karışım haline getirilmiştir. Capoxil içindeki yağlar saçlara karşı hassastır zararlı olan paraben, glüten, sülfat veya parfüm içermez. Ürün alerji testinden geçirilmiştir ve komedojenik değildir.

Capoxil yoğun saç büyümesini destekler

Serum içindeki Argan yağı ile Hint yağı kısa sürede etkisini gösterir. Bir kaç damla yağ damlatarak düzenli kullanırsanız hayalini kurduğunuz saçlara kavuşacaksınız. Saç dökülmesini önleme ve dökülmüş saçların tekrar uzamaları için bu serum uygulaması, saç büyümesini hızlandırır ve saç derisinin doğal yağlarını dengeleyerek saçınızın canlı uzamasına daha dolgun ve parlak görünmesini sağlar.

Saç dökülmesini nasıl önler?

Saç büyümesini hızlandırmanın yanı sıra, içindeki biotin ve keratin saçları güçlendirici erki sağlar, saçı köklerden canlandırarak ve kırık çatallaşmaış uçları onararak saç hasarını, kolay kopmaları önler, saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olur. Capoxil serumun etkili olması için ve sonuçları en üst düzeye çıkarmak için, uygulama sonrası ürünün saçlı deri üzerinde en az 5 saat kalması saçım bu sürede yıkanmaması gerekmektedir.

Saçlara çok yüksek bakım sağlar​

Serum içeriğindeki karışım, mikroenkapsülasyon yöntemiyle üretimş yapılmaktadır. Bu sayede içindeki maddelerde kalite kaybı olmaz, üstün etkileri sayesinde kıl foliküllerinin merkezine hiçbir etki kaybına uğramadan emilmektedir. Serum içindeki maddeler kök hücrelerin keratin üretimini teşvik ederek ince ve zayıf saçların daha sağlam güçlü çıkmasını sağlar. Ayrıca, bu serum saç tedavisini saç onarımını ve yeniden uzamasına katkıda bulunur.

Saç derisine uygulaması kolaydır

Capoxil dökülme karşıtı serum sabah ve akşam kuru ya da nemli temiz kafa derisi üzerin 5-10 damla damlatılarak parmak uçları ile friksiyon yaparak uygulanır. Şişenin içinde ne kadar uygulama yapacağınıza dair, kullanılan serumun miktarını ölçmeyi kolaylaştıran bir damlatma sistemi vardır.

Ürün içinde paraben, sentetik parfüm, hormon, formaldehit, alüminyum, ftalatlar içermez.

Capoxil canlandırıcı saç büyütme serumu etkileri


Gün içindeki dış etkenler, güneş, toz, sıcak ya da soğuk, sosyal hayatta yaşadığınız stres ve erkek tipi kellik gibi bir çok unsurun saçları olumsuz etkileyerek dökülmelere sebep olur. Özellikle stres saçların kalitesinin azalmasına sebep olan önemli bir unsurdur. Erken dönemlerde tedbir almazsanız, saçlarınız ilerleyen zamanlarda önce güçsüzleşip incelecek, daha sonra ise dökülmeye başlayacaktır.
Dökülme karşıtı serum içindeki zengin içeriği ile saçınıza ihtiyacı olan enerjiyi geri kazandırır. Bu ürün;
  • Saçların daha hızlı büyümesine büyük destek olur.
  • Uyuma fazında olan saç köklerini uyanmasına sağlar ve böylece yeni saç oluşumuna katkıda bulunur.
  • Saçların incelmesini engeller.
  • Saç köklerini koruyarak süratle saçların daha kalın ve güçlü görünmesi içim etki eder.
  • Saçlardaki nem ve sıcaklık dengesini korur ve saçların parlak, hacimli ve canlı görünmelerine yardımcı olur.
  • Saçları, dışarıdan gelen dış etmenlere karşı koruma sağlar. Uzun süre canlı ve parlak kalmasını sağlar.
  • Saç köklerine ve saçlara antioksidan etkisi oluşturur.
  • Kadın ve erkek kullanımına yönelik iki farklı formda üretilmiştir.
Saçlarınızı erkek tipi kellikten korumak erken yaşlarda kaybetmek istemiyorsanız, şimdiden önleminizi almanız gerekmektedir. Capoxil saç büyütme serumu ile saç dökülmesi risklerini tamamen ortadan kaldırmaya yardımcı olarak ve saç yoğunluğunu arttırır.

Capoxil, sahip olduğu aktif bileşenler sayesinde saç foliküllerinizin sağlığını koruyarak yeniden aktive ederek tamamen dökülmek üzere olan güçsüzleşmiş saçlarınızı yeniden canlandırır. Saçlarınız eski canlılığını kavuştuğunda tekrar incelip dökülmemesi için kullanımına devam edilmesi önerilir.

Capoxil Erkek Saç Bakım Solüsyonu 50 ml 161,10 TL

Arkadaşlar bu saç serumunu kullananlar denetimlerini, yorumlarını paylaşabilir mi?
 
L

Luke

Üye
Mesajlar
11
Puanları
1
Hakkında fazla yorum bulamadım pek kullanan kişi yok gibi.
 
R

riwer

Üye
Mesajlar
11
Puanları
1
Yorumum bulunsun bende merak ediyorum bu serumu
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
573
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
403
murphy
M
K
Cevaplar
3
Gösterim
3K
AhmetCan
A
L
Cevaplar
1
Gösterim
353
Ersan
E
T
Cevaplar
0
Gösterim
307
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
629
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
42
Çevrim içi ziyaretçiler
26
Toplam ziyaretçi
68
Robots
5
Üst Alt