DMSO Eczanelerde Var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Neron
  • 1K Görüntülenme
  • 4 Yorum
N

Neron

Üye
DMSO, 1800'lerin ortalarından beri endüstriyel bir çözücü olarak kullanılmaktadır. 20. yüzyılın ortalarından itibaren araştırmacılar, bir anti-inflamatuar ajan olarak kullanımını araştırdılar.

FDA, DMSO'yu ağrılı mesane sendromu semptomlarını tedavi etmek için reçeteli bir ilaç olarak onayladı. Ayrıca, zona dahil olmak üzere diğer birçok durumu tedavi etmek için tıbbi gözetim altında kullanılır.

DMSO cilt tarafından kolayca emilir. Bazen vücudun diğer ilaçları emilimini artırmak için kullanılır.

DMSO, çoğunlukla sıvı veya krem formunda reçetesiz olarak temin edilebilir. Sağlık medikal satışı yapan işyerleri, tıbbi kimyasal çözücü satışı yapan yerler yada internet mağazalarında n11 gibi üzerinden satın alınabilir.

Merhaba arkadaşlar dmso (Dimetil sülfoksit) en kolay bir şekilde eczanelerden alabilir miyim?

C

Charismax

Üye
Büyük eczanelerde bulunur ama her eczanede bulunmayabilir söylersen senin için getirtebilirler yada n11 sitesinden kolaylıkla alabilirsin.

S

sivalanta

Üye
Ben eczaneye söylemiştim getirmişti ama internetten pahalıya satıyorlar

• Konu Sahibi Konu Sahibi
N

Neron

Üye
Tanıdığım bir eczacı var sorayım bakalım uygun fiyata bulabilirim belki

K

Kami

Üye
Eczanelerde yok bulunmuyor kimya malzemeleri satan yerlerde var sorun getirtiyorlar

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
676
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
455
murphy
M
K
Cevaplar
3
Gösterim
3K
AhmetCan
A
L
Cevaplar
1
Gösterim
437
Ersan
E
T
Cevaplar
0
Gösterim
356
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
725
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3
Robots
66
Üst Alt