Emr Hair Solution Kullananlar Var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Hakonek
  • 460 Görüntülenme
  • 1 Yorum
H

Hakonek

Üye
Mesajlar
14
Puanları
1
Emr Hair Solution Kullananlar Yorumları


Emr hair solution saç çıkarır mı, Emr hair solution fiyatı, yorumları kullananlar, Emr Hair solution nasıl kullanılır, Emr Hair Solution yan etkileri, Emr hair solution içeriği, Emr hair solution nereden alınır? Saç güçlendirici olduğu iddia edilen bu losyon ne işe yarar hakkında bilgiler var mıdır?

Saç dökülmesini önlemek, dökülen saçları tekrar çıkarmak ve var olan incelmiş saçları eski sağlığına kavuşturmak için piyasada bir çok serum, ampül, losyon, vitamin ve şampuan ürünleri bulunmaktadır. Bir çok ürünün içeriğinde bulunan maddeler belirtilirken bazılarında içerik hakkında bilgi bulunmamaktadır. Emr hair saç çıkaran losyon hakkında araştırma yaptım ve sadece bir kaç kullanıcı yorumlarını bulabildim. İçeriğinde neler var bilinmiyor. Nereden satın alınır bilgisi yok. Sadece saç güçlendirici olarak bilinen bir solüsyon. Amacım bu ürünle ilgili bilgi edinmek forumda daha önceden kullananlar var mı? Fiyatı 700 tl gibi bir rakam olduğunu duydum.
 
T

tyler

Üye
Mesajlar
23
Puanları
1
Önceki yıllarda bikaç kullanan kişiler vardı onlarda yurtdışından tanıdıkları dan temin etmişlerdi saç için iyi geldiğini söylüyorlardı ama şuan ne durumdalar belli değil. Burada bulunsa da bu fiyata alınmaz bence.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
575
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
404
murphy
M
K
Cevaplar
3
Gösterim
3K
AhmetCan
A
L
Cevaplar
1
Gösterim
358
Ersan
E
T
Cevaplar
0
Gösterim
309
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
636
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
4
Üst Alt