Isana Kafein Saç Toniği Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Chemist
  • 438 Görüntülenme
  • 1 Yorum
C

Chemist

Onursal Üye
Moderatör
Mesajlar
111
Puanları
16
Isana Kafein Saç Toniği Kullananlar


Isana saç dökülmesini önleyici saç toniği içinde bulunan Ana-Gain ve kafein saçları kökten uca beslenmesini artırarak saçların daha sağlıklı olarak uzamalarına destek olur. Kafein bilindiği üzere uyarıcı etkiler yaparak köklerdeki kan dolaşımını maksimum seviyeye çıkararak derma papila hücrelerini sağlıklı saç oluşumuna büyük destek olur. Serum içindeki Anagen etken maddesi Organik bezelye filizlerinden hazırlanan saç köklerini besleyici etkileri olan bir maddedir. İsana saç bakım toniği 150 ml olarak üretilir ve sabah akşam temiz saç derisine uygulanarak en az 2 saat süreyle beklemesi sağlanır.

Isana Dökülme Karşıtı Kafein İçeren Saç Toniği Faydaları?​

  • Isana saç bakım toniği saç dökülmesinin engellenmesine yardımcı olan üründür, saç derisini canlandırarak saçların daha gür uzamasına yardımcı olur.
  • Kafein saça ve saç derisinde uyarıcı etkiler yaparak kafein saç köklerine giden kan dolaşımını hızlandırır. Saç derisindeki kan dolaşımının hızlanması saçların hızlı uzamasına, güçlenmesine ve dolgunlaşmasına yardımcı olur
  • Saç dökülmesine sebep olan hormonu olan DHT'yi bastırarak dökülmeleri azaltır.
  • Kafein ise saç DHT'yi hedeflediğinden saç büyümesini desteklemeye yardımcı olur.
  • Isana Saç Bakım Toniği, Ana-Gain, kafein ve Panthenol içeriğine sahiptir.
  • Ana-Gain ham maddesi, kafein ve Panthenol içerikli saç bakım toniği sayesinde diplerden saç uçlarına kadar saçları güçlendirerek saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Panthenol, Vitamin B5 veya Pantotenik Asitten elde edilen bir maddedir
  • Düzenli kullanılması halinde saçlar güçlenerek gürleşir.
Osana saç bakım toniği kullanıcılar tarafından sıklıkla saç dökülmesini önlemek için kullanılan bir losyondur. Toniği kullanan üyelerimiz deneyimlerini, yorumlarını ve memnun kalıp kalmadığını yazabilirler.
 
C

Cheesy

Üye
Mesajlar
11
Puanları
1
saçlarım yağlı ve ince telli olduğu için denemek için 3 ay kullandım. Saç derim daha az yağlanırken saç dökülmemi çok hızlı bir şekilde durdurdu. Denemek isteyen arkadaşlara önerebilirim.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
575
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
404
murphy
M
K
Cevaplar
3
Gösterim
3K
AhmetCan
A
L
Cevaplar
1
Gösterim
358
Ersan
E
T
Cevaplar
0
Gösterim
309
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
636
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
4
Üst Alt