İsana Kafein Saç Toniği Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Umut
  • 319 Görüntülenme
  • 1 Yorum
U

Umut

Üye
Geçen aylarda yoğun saç dökülme mi durduramadığım için insana kafein saç toniğini aldım 2 şişe kullandım ilk izlenim olarak, saçların dökülmesini azaltmasada enerji ve hacim verdiğini söyleyebilirim. Saç yağlanmasını önlediğini net olarak gözlemlediğim, nispeten içeriği etkili ve uygun fiyatlı bir saç toniği. Ben i̇ndirime girmişti 150 ml almıştım. Saçlarıma ilk 2 hafta içinde etkisi gösterdi benim saçlar ince telli olduğundan hacimlendirmek kolay olmuyor ve kolay sönüyor. Bu arada üründe kahve kokusu yok, çok güzel bir şey kokuyor ama ne kokuyor tam olarak çözemedim. Saçlar kuruyunca koku kalmıyor, hatta yarım saat içinde hiç koku kalmıyor diyebilirim.

Toniğim dökülmeye şuan için bir faydasını göremedim ancak saçları hacimlendirme etkisi devam ederse düzenli olarak kullanmayı düşünüyorum.

Başka arkadaşlar bu kafeinli saç toniğini kullananlar varsa deneyimlerini merak ediyorum.

A

Atilla94

Üye
Bende saç dökülmesini önler diye kullandım yanında bir de şampuanı kullandım eğer genetik dökülmeniz yoksa ikisi de dökülmeyi çok net engelliyor kesin bilgi.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
678
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
456
murphy
M
K
Cevaplar
3
Gösterim
3K
AhmetCan
A
L
Cevaplar
1
Gösterim
438
Ersan
E
T
Cevaplar
0
Gösterim
356
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
726
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
9
Toplam ziyaretçi
9
Robots
56
Üst Alt