Luis Bien Mavi Serum Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Chemist
  • 763 Görüntülenme
  • 4 Yorum
C

Chemist

Onursal Üye
Moderatör
Luis Bien Mavi Serum Yorumları

Luis Bien Mavi saç serumu içerisinde yüksek oranda ihtiva ettiği bitkisel özler vitamin ve mineraller saç köklerinin ihtiyaç duyduğu besinleri süratle saç köklerine ulaştırarak saçlarım dökülmelere karşı daha dirençli olmasını sağlar. Serum içerisindeki doğal özler sayesinde saçlarınıza yoğun bir bakım sağlayarak düzenli kullanımda göz alıcı saçlara kavuşabilirsiniz.

Luis Bien Mavi saç serumu genetik kaynaklı saç dökülmesini önlemek için tasarlanmıştır.
İçerisinde dht önleyici, hücre yenileyici procapil ve anagain içerir. Mavi serum saçların beslemesine ve güçlenmesine yardımcı olarak saç incelmlerini en aza indirir.
Luis Bilen Blue Hair Saç Serumu Kimler Kullanmalı
  • Saç dökülmesi için çözüm arayanlar,
  • Saçları seyrelmiş ince telli saç görünümünden şikayetçi olanlar,
  • Erkek tipi saç dökülmesi sorunu yaşayanlar
  • Saçları boya, jöle ve ısıya maruz kalanlar için yıpranmalara karşı özel olarak bakım sağlar.

Luis Bien Mavi Serum Ne İşe Yarar?​

• Mavi Saç Serumunun kullanımı oldukça basittir, saçları kökten uca besleyerek sağlıklı saç köklerinin beslenmesini artırarak sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlar.
  • Erkek tipi saç dökülmesine sebep olan dht oluşumunu azaltır.
  • Saç tellerini nemlendirme yaparak kolay kopmaları önler.
  • Serum içindeki procapil köklerdeki kam dolaşımını hızlandırır, vitamin ve bakım takviyesi yaparak saçların kalınlaşmasıma büyük destek olur.
  • Hacimli, dolgun ve parlak bir saç görünümü kazandırır.
  • Luis Bien Mavi saç serumu 50 ml şişede satılır.

Koruyucu Etki​

Saçlar, dışarıdan gelen olumsuz unsurlardan dolayı çabu etkilenir. Mavi Serum, saçları dolgunlaştırarak daha gür bir görünüm kazandırır ayrıca olumsuz etkenlerden az etkilenmesini sağlar.

Gözle Görülür Güçlü Sonuç​

Mavi Serum içeriğinde procapil ve anagain özel bileşenleri ile saçların kökten uca güçlenmesine katkı sağlar.

Saçları Besleyerek Gürleştirir​

Mavi su saç diplerine nüfuz ederek, sağlıklı saç derisi ve saç kökü olmasına fayda sağlar.

Luis Bien Mavi Serum Nasıl Kullanılır​

• Serumu istenilen bölgeye 1 ml olarak damlatın dairesel hareketlerle masaj yaparak deriye dağıtın.
  • Seyrelme oluşaö tüm bölgelere temas ettirin.
  • Saç derisinde en az 1 saat beklemesi gerekir.
  • Serumu uyguladıktan sonra jöle, sprey, boya ve fön gibi işlemler yapmayın.
  • Etkili bir sonuç için en az sabah akşam serumu uygulayın. Düzenli kullanım büyük önem taşır.
  • Saç serumu erkekler ve kadınlar kullanabilir.

Procapil Saç Dökülmesini Önler​

Saç derisindeki kulvar damarın kan dolaşımını hızlandırarak saç dökülmesinin önlenmesine yardımcı olur. Androgenetik alopesi tipi saç dökülmesine sebep olan dht oluşumunu engeller. Saçların hızlı uzamasına katkıda bulunur.

Anagain Saçı Besler​

Saç köklerine dışarıda besin sağlayarak saçları güçlendirir. Anagain süratle saç derisinden emilim olur.

E Vitamini Yağı​

E vitamini doku hücrelerinde antioksidan etki sağlayarak hücre yaşlanmasını yavaşlatır. Serbest radikal denilen zararlı toksit maddeleri azaltır. Saçların ihtiyacı olan vitamin dengesini sağlayarak saç uzamasını hızlandırmayı amaçlar.

K

Kuzey

Üye
Ben bu serumu 3 ay kullandım önlerde hiç etki yapmadı tepede biraz kararma oldu ama hafif derece daha sonra minoxil kullanmaya başladım daha etkili oldu sürekli kullansam etkisi daha çok olurmuydu bilemiyorum.

S

Serdar

Üye
Kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum kullanmayı düşündüğüm bir ürün ancak içinde procapil oranı kaç belirtmemişler

T

talihsiz

Üye
Genetik kaynaklı saç dökülmesine fayda sağlayacağını sanmıyorum ama normal dökülmelere faydası olabilir

U

Umutsuzkel

Üye
Yorum yapılacak bir tarafları yok bu mavi serumların bir çok mavi serum markası çıktı birisi bu furya başlattı sonra markalar çoğaldı

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
678
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
456
murphy
M
K
Cevaplar
3
Gösterim
3K
AhmetCan
A
L
Cevaplar
1
Gösterim
438
Ersan
E
T
Cevaplar
0
Gösterim
356
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
727
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
9
Çevrim içi ziyaretçiler
5
Toplam ziyaretçi
14
Robots
23
Üst Alt