Mavi Su Kullanıcı Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Bilgili
  • 429 Görüntülenme
  • 4 Yorum
B

Bilgili

Üye
Üye
Mesajlar
50
Puanları
6
Mavi Su Kullanıcı Yorumları aklınızdaki tüm sorulara yanıt vermek için yeterli olacaktır. Gerçek kullanıcı kişilerin yapmış olduğu yorumlar neticesinde sizler de mavi su kullanmanın faydalarını bir kez daha öğrenmiş olacaksınız.
Son dönemlerin en popüler ürünlerinden biri olan mavi su saç ile ilgili pek sorunun giderilmesinde etkilidir. Saç dökülmesi sorununun durdurulması ve yeni saç çıkması için mavi suyun hem kadın hem de erkekler tarafından tercih edildiğini söyleyebiliriz.
Mavi su kullanıcı yorumları ve kişilerin deneyimleri ile ilgili tüm merak ettiklerinizi sizler için derledik.
mavi serum losyon.jpg

Mavi Su Kullananların Yorumları

Mavi su ürünü genel olarak bir saç bakım ürünü olarak tanımlanabilmektedir. Hem saçların dökülme sorununu durdurmak hem de saçların yeniden canlanması ve çıkması için saç derisine bakım yapar.

Saç için özel olarak geliştirilen mavi su serumu tüm saç tiplerine uygundur. Hemen hemen tüm saç sorunları için etkili olması ürünün işlevsel yönünü de ortaya çıkarmaktadır.

Mavi su kullanıcı yorumları incelendiği zaman ürünün etki edebilmesi için düzenli kullanımın ne kadar önemli olduğunu fark edebilirsiniz. Ürünü kesinlikle önerilen dozda ve sıklıkta kullanmalısınız.

Ayrıca saç sorununuz ne olursa olsun en az 3 aylık bir süre kadar aralıksız ve düzenli olarak mavi su ürünün kullanmaya gayret etmelisiniz.

Kullanım talimatlarına uyarak ve düzenli mavi su kullanarak süreci takip eden kişiler yeni saçların tüy şeklinde çıktığını belirtmişlerdir. Ayrıca ilk bir aylık kullanım sonucunda da saç dökülmesi sorunundan tamamen kurtulabilirsiniz.

Cansız ve solgun görünen saçların daha canlı göründüğünü belirten kullanıcılar uzun süre ürünü kullanmanın ne kadar önemli olduğunu da belirtmektedirler.

Mavi Su Kullanmak İşe Yarıyor Mu?

Son dönemlerde adını sıkça duyduğunuz mavi su ürünün gerçekten işe yarayıp yaramadığı da merak konusudur. Saç köklerine etki ederek saç dökülmesi, yıpranma ve diğer sorunların giderilmesinde etkili olabilmesi için özel olarak geliştirilmiştir.
Mavi suyun gerçekten işe yarayıp yaramadığını merak ediyorsanız mavi su kullanıcı yorumları sizin için yardımcı olabilir. Ürün ile ilgili hem olumlu hem de olumsuz yorumları inceleyerek sizler de aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.
mavi serum.jpg

Mavi Su Saç Çıkarıyor Mu?

Yurtdışından ülkemize gelen ve ülkemizin de en popüler ürünlerinden biri olan mavi su hem kadın hem de erkekler için uygundur. Bitkisel bir ürün olduğu için bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur. Bebek tüyleri olarak bilenen saçların yeniden çıkmasına yardımcı olmaktadır.

Düzenli kullanımda ve ortalama olarak 3 aylık bir süre sonunda sizler de tüylerin çıktığını fark edebilirsiniz. Serumun tam olarak etki edebilmesi için kullanma talimatlarındaki tüm detaylara hâkim olarak ürünü kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Mavi Su Gerçek Mi?

Mavi su kullanıcı yorumları incelendiğinde herkeste farklı sürede etki ettiği gözlemlenmektedir. Ürünün tamamen doğal ve bitkisel olmasından dolayı pek az kişide yan etkisi olduğu bilinmektedir. Ancak yine de mavi su almak istiyorsanız tamamen orijinal ve üzerinde barkod bulunan ürünleri tercih etmelisiniz.

Sahte ve kaçak olarak ülkeye getirilen mavi su ürünlerinden kaynaklı olarak beklemediğiniz sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Merdiven altı ürün kullanımından dolayı mağdur olan pek çok kişi bulunmaktadır. Sağlıklı saçlarınızı da kaybetmemek için sadece barkotlu ve orijinal mavi su ürününü tercih etmelisiniz.

Mavi Su Kullanmanın Olumlu Etkileri

Mavi su kullanıcı yorumları özellikle yeni saç çıkması konusu üzerinde sıklıkla durmuştur. Üstelik saç dökülmesi sorununu da kısa sürede gözle görülür oranda durduğundan bahsetmişlerdir. Bunun yanı sıra ilk bir aylık süreç içerinde saçlarda parlaklık ve canlılık da gözlemlenmektedir.
Mavi su kullanmanın olumlu etkileri oldukça fazladır. Özellikle yeni saçların çıkması en bilindik ayırt edici olumlu etkilerinden biridir. Bununla birlikte saç renginin giderek koyulaşması da beyaz saçların önüne geçmede etkilidir.
Saç sorunları için kullanacağınız mavi suyun düzenli kullanımı yanı sıra sizin de bazı noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Stres ve düzensiz beslenme saç dökülmesinin en önemli nedenlerindendir. Mavi su kullanımı ile birlikte saçınıza iyi gelecek besinleri tüketmelisiniz.
Farklı bitkisel yağlar ile de süreci destekleyebilirsiniz. Mavi su kullanıcı yorumları içerisinde bulunan olumsuz etkiler genellikle ürünün aşırı kullanımından kaynaklı olabilmektedir. Üründen istediğiniz gibi etki alabilmek için belirtilen miktarda kullanmaya dikkat etmelisiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Kınık

Kınık

Üye
Mesajlar
14
Puanları
1
Mavi Su mavi losyon her ne haltsa kullanan bir arkadaşım vardı öyle bir saç çıkardığına şahit oldum ki sasdim kaldım, tabi bıraktı ve şuan sanki daha kötü durumda
 
L

Lauri

Üye
Mesajlar
10
Puanları
1
Arkadaşlar mavi serum kullandım saçlarımı daha çok döktü şimdi finasterid kullanıyorum ama faydası yok kullanmaya devam etmelimiyim
 
D

Dert ortağı

Üye
Mesajlar
6
Puanları
1
Sahtesi çok fazla dikkat edin
 
O

orhan

Üye
Mesajlar
16
Puanları
1
Arkadaşlar mavi serum kullandım saçlarımı daha çok döktü şimdi finasterid kullanıyorum ama faydası yok kullanmaya devam etmelimiyim
Merhaba hocam mavi suyu nerden almıştınız halen kullanıyor musun son durumum nasıl
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
671
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
450
murphy
M
K
Cevaplar
3
Gösterim
3K
AhmetCan
A
L
Cevaplar
1
Gösterim
434
Ersan
E
T
Cevaplar
0
Gösterim
353
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
720
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
3
Üst Alt