Oxiplexx Protein Sütü Kullanıcı Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Esra
  • 406 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Esra

Esra

Üye
Üye
Oxipless protein sütü saç bakımı için özel olarak formüle edilmiş saç tellerini onarmaya yardımcı olarak güçlü ve esneklik kazanmasını sağlar. Saçlar zamanla çevresel faktörlerden dolayı, güneş ışını, boyama, fön gibi ısıl işlemler, saç spreyleri yada yağlanma gibi etkilerden dolayı matlaşır zarar görmeye başlar. Ürün içindeki protein sütünde bulunan keratin saçın temel taşlaından biridir. Hem saçlara dayanıklılık kazandırır hem de dolgunluk kazandırır. Taramaya bağlı olarak kopmaları ve kırılmaları azaltarak, saç tellerini koruma yapar. Kola taranmayan, şekil almayan saçların açılmasını sağlar. Her tip saçlara kullanımı uygundur. Saçlarınız daha canlı, parlak ve hacimli görünmesine yardımcı olur. Çatallaşmaların önüne geçerek kolay tarama rahatlığı sağlar.

Oxiplexx Protein Sütü Kullanıcı Yorumları.jpg

Sizin de ağır hasar görmüş, yıpranmış saçlarınız varsa başka hiçbir ürün aramanıza gerek yoktur. Saçınızı onarırken, tararken aynı zamanda ışıltı ve hacim katarak mükemmel bir görünüm elde edebileceğiniz bu sıvı saç kremi zengin içeriğiyle bir sıvı saç kreminden çok daha fazlası diyebilirim.

Uygulama sonrası durulama gerektirmeyen zengin içerikli bir ürün olan Oxiplexx Protein Sütü, tüm saç tiplerine uygundur.

Güzel kokusu sayesinde saçlarınız mis gibi kokar.

Kuru ve sert saçlara nem kazandırır ve ilk kullanımda bile yumuşacık saçlara kavuşmayı sağlar.

Üründen önce saç spreyi gibi losyonlar kullanacaksanız ilk önce spreyleri uygulayın 1 saat sonra oxipless protein sütünü uygulayın.

Protein Sütü Nasıl Kullanılır​

Kullanmadan önce ürünü çalkalayınız. Ürünü saç diplerinden başlayarak saç uçlarına doğru spreyleyerek uygulayın. Tüm saçlara dipten uca doğru hafifçe gerdirme yapın düzleşmesini sağlayın.

Uyarılar: Ürünü güneş ışığından koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Ürünün gözle temasından sakınınız. Gözle temas etmesi halinde bol su ile yıkama yapın. Uygulama sonrası ellerinizi yıkayın. Herhangi bir hassasiyet durumunda ürün kullanımını derhal kesip medikal yardım alınız.

Protein Sütü İçeriği​

Oxiplexx Protein Sütü İçeriği.jpg

Ürün boyutu oxipless protein sütü (200ml) kedni sitesinde fiyatı 15 tl.

N

Nilay

Üye
Oxiplexx protein sütü saç bakım kremini bir süredir kullanıyorum. Ancak etkisi olduğunu sanmıyorum, anlatıldığı gibi uyguladım ama ıslak saça da denedim, saçım kuruyken de denedim. Hiçbir şekilde faydasını göremedim.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
676
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
455
murphy
M
K
Cevaplar
3
Gösterim
3K
AhmetCan
A
L
Cevaplar
1
Gösterim
437
Ersan
E
T
Cevaplar
0
Gösterim
356
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
725
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
84
Üst Alt