Twitter mahkemeye ip adresi veriyor mu?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Yeşil
  • 357 Görüntülenme
  • 0 Yorum
Y

Yeşil

Üye
Mesajlar
18
Puanları
1
Twitter, bir mahkeme kararı veya yasal talep doğrultusunda, bir kullanıcının IP adresi gibi bilgileri paylaşabilir. Bununla birlikte, Twitter, kullanıcıların gizliliği ve güvenliği konusunda ciddi bir tutum sergileyen bir şirket olarak, yasal talepleri titizlikle inceleyip sadece gerekli bilgileri paylaşır. Ayrıca, kullanıcıların mahremiyetini korumak için yasalara uygun bir şekilde hareket etmekle yükümlüdürler.

Bir kullanıcının IP adresi, kullanıcının cihazıyla iletişim kurduğu internet bağlantısının kimlik bilgisidir. Bu bilgi, yasal bir talep olması durumunda, kullanıcının kimliğinin belirlenmesine yardımcı olabilir. Ancak, bir kullanıcının IP adresinin paylaşılması, yalnızca yasal talep doğrultusunda ve gizlilik kurallarına uygun bir şekilde yapılabilir.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Pempom
Cevaplar
1
Gösterim
241
Pempom
Pempom
M
Cevaplar
1
Gösterim
118
H
A
Cevaplar
2
Gösterim
205
A
W
Cevaplar
2
Gösterim
180
S
C
Cevaplar
1
Gösterim
394
Beany
B
S
Cevaplar
1
Gösterim
725
Seray
S

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3
Robots
3
Üst Alt